Тренінги для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів у початкових класах у 2019-2020 н.р.

       Тернопільський ОКІППО розпочинає проведення очного етапу підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів початкових класів у 2019/2020 навчальному році.

       Очний етап підвищення кваліфікації учителів англійської мови відбуватиметься згідно поданого графіка. Початок роботи о 09.00 за адресою:

м. Тернопіль, вул. Громницького,1, ТОКІППО.

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Повна назва навчального закладу

І група (20, 21, 24 червня)

1

Олійник Наталія Орестівна

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

2

Нукало Олена Андріївна

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Стефанська Олена Сергіївна

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

4

Петровська Лілія Станіславівна

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ст. повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

5

Холоденко Тетяна Володимирівна

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Король Ганна Володимирівна

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Єлфімова Світлана Василівна

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Василишин Зоряна Володимирівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

9

Грех Тетяна Михайлівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Слободян Леся Орестівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Дідик Олеся Володимирівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

12

Прокопів Алла Мирославівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

13

Павловська-Суїнова Ірина Миколаївна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

14

Васько Ольга Ігорівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Поворознюк Наталія Миколаївна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

16

Сабат Марія Романівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

17

Кізілова Галина

Олександрівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

18

Демчук Тетяна

Володимирівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

19

Лапчук Інна

Вікторівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Данилишин Оксана

Володимирівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

ІІ група (25-27 червня)

1

Чорна Ірина Богданівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

2

Деревінська Тетяна Богданівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Журба Наталія Богданівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

4

Лукіянчук Наталія Миколаївна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

5

Шинкарук Неля Володимирівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Григорчук Лідія Олегівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Богун Юлія Олегівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Бицко Наталія Юріївна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

9

Мелимука Зоя Володимирівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 ім.Д.Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Чупровська Наталія Олегівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 ім.Д.Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Гнатюк Леся Василівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

12

Цалік Олена Ігорівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

13

Бахурська

Наталія

Володимирівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

14

Вербова

Віра Ігорівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Дзюба Ірина

Володимирівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

16

Зварун Наталія Орестівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

17

Кутефа Лариса

Василівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

18

Процик Лідія Ярославівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

19

Хоменко Тетяна Вікторівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Черніховська Зоряна Олегівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

21

Ятищук Анастасія

Анатоліївна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

ІІІ група (14-16 серпня)

1

Заверуха Наталя Броніславівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

2

Гірняк Галина Ярославівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Романів Наталія Романівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

4

Ситар Яніна Богданівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

5

Козоріз Ірина Павлівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Солтисяк Олена Любомирівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Федоронько Інна Богданівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Комуніцька Інна Василівна

Тернопільська спеціалізована школа IIII ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

9

Дубчак Марина Віталіївна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей №6 ім.

Н. Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Абрамик Любов Богданівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей №6 ім.

Н. Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Гарбузяк Світлана Олегівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

12

Захарова Ірина Остапівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

13

Слободян Олеся Олександрівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

14

Олійник Олена Ігорівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Денека Зоряна Зіновіївна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

16

Гуарніері Соломія Олегівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

17

Рибак Ольга Володимирівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

18

Коцюк Олена Юріївна

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

19

Табака Тетяна Василівна

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Бахуринська Галина Орестівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

IV група (20-22 серпня)

1

Куцан Ірина Анатоліївна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

2

Чекрій Наталія Володимирівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Вишневська Світлана Євгенівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

4

Знак Любов Іванівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

5

Лісничук Галина Омелянівна

Тернопільська загальноосвітня школа № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Романів Ольга Ігорівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Шмигун Ірина Андріївна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Лусік Ірина Володимирівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

9

Ожогань Уляна Миронівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей № 15” Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Пришляк Ганна Михайлівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Дідуник Наталія Вячеславівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

12

Демчук Тетяна Леонідівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 ім. В. Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

13

Махова Марія Степанівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

14

Бугель Наталія Михайлівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Швачук Леся Василівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

16

Піцун Наталія Іванівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

17

Столярова

Оксана Стефанівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

18

Запорожець

Галина Василівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

19

Тараненко Аліна Вікторівна

Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Юськевич Оксана Володимирівна

Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: