Інструменти та ресурси формувального оцінювання компетентностей учасників освітнього процесу

       В рамках роботи освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей    18 квітня 2019 року на базі Галицького коледжу ім.В.Чорновола працювала компетентнісно-змістова локація вчителів іноземних мов та педагогів-організаторів, тема – “Інструменти та ресурси формувального оцінювання компетентностей учасників освітнього процесу”.

       Модераторами воркшопу виступили методисти ТКМЦНОІМ Нюня Тетяна Любомирівна та Турчин Оксана Миколаївна. Методисти спільно з вчителями навчальних закладів міста розглянули різницю між формувальним і традиційним оцінюванням та продемонстрували дієві техніки формувального оцінювання. Педагоги ознайомилися з методикою створення компетентнісних задач та навчалися практичному їх вирішенню. Учасники воркшопу долучилися до інтерактивного опитування на платформі Mentimeter, спробували використати на практиці техніки SpeedDating та Bricolage, прокладали маршрут за допомогою інструментів інтерактивної дошки та презентували його аудиторії.

       Усі присутні активно долучалися до кожного виду роботи, демонструючи свою креативність та завзятість. Панувала доброзичлива та дружня атмосфера. Висловлюємо подяку усім учасникам за активність та позитивний зворотній зв’язок!

З матеріалами заходу можна ознайомитися тут.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Створити безкоштовний сайт або блог на WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: