Представництво ЄС у Тернополі

       11 квітня 2019 року відбувся офіційний візит Представництва ЄС в Україні до міста Тернопіль. В рамках інформаційної кампанії представники Європейського Союзу в Україні презентували представникам місцевої влади освітні можливості співпраці Європейського Союзу та України.

       Учасниками заходу були заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра,  заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик, методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, амбасадор програми eTwinning Plus в Тернопільській області Оксана Турчин,  представники неурядових організацій, освітяни міста та області.

       Презентувалися довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти і культури, такі як COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Erasmus+, EU Study Days та ін. Про можливості реалізації міжнародних проектів в рамках освітньої програми ЄС eTwinning Plus та масштабної співпраці з європейськими освітніми закладами розповіла Оксана Турчин.

       Досвід співпраці освітян України та ЄС є ефективним та спрямованим на поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

FB_IMG_1555003074113FB_IMG_1555003103725

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Створити безкоштовний сайт або блог на WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: