Національна конференція eTwinningPlus

       27 грудня 2018 року за сприяння Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, PSA Ukraine  та Європейської комісії у м.Київ відбулася підсумкова щорічна конференція eTwinning Plus.

       Конференція передбачала підведення підсумків щодо розвитку та успіхів програми в Україні та проектування дій у наступному навчальному році. З вітальним словом виступили головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Департаменту Оксана Коваленко та керівник програми eTwinning Plus Сергій Теплов. Вчителі скористалися присутністю Оксани Ярославівни, щоб дізнатися інформацію, яка на разі цікавить усіх, наприклад, механізми проведення та зарахування курсів післядипломної педагогічної освіти (курси підвищення кваліфікації) та обгрунтування вибору факультативів чи гурткової роботи. Також усі присутні мали чудову нагоду відвідати корисні майстер-класи, що проводилися науковцем і автором дослідження «Психологія успіху» Юноною Лотоцькою, спеціалістом з питань освіти Міністерства освіти та науки України Володимиром Брискіним, журналістом та громадською активісткою Анастасією Мельниченко, амбасадором програми Майєю Селятіною, та обмінятися досвідом між учасниками програми.

   Учасниками конференції стали вчителі та директори шкіл, що виграли  European Quality Label. Місто Тернопіль представляли вчителі ТКГ Холоденко Тетяна Володимирівна, яка виграла відзнаку європейського взірця з проектом “Universal Children’s Day – Toy exchange” та Сікора Галина Ігорівна з проектом “Every child is an artist”, а також вчитель гімназії «Гармонія» Турчин Оксана Миколаївна з такою ж відзнакою за роботу над проектом “Europe greets Europe”.

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: