Міжнародна співпраця як рушійний мотиваційний чинник реалізації комунікативного підходу в сучасному освітньому процесі

          В рамках роботи освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 16 листопада 2018 року на базі ТСШ №3 працювала Комунікативна локація вчителів іноземних мов. Цьогоріч вона була присвячена міжнародній співпраці, адже серед тернопільських освітян є багато активних вчителів, що провадять міжнародні проекти у своїх школах.

          Методист з іноземних мов Турчин Оксана Миколаївна розповідала про  базові принципи комунікативної мотивації та її роль у навчанні усному іншомовному спілкуванню на прикладі діяльності учнів гімназії “Гармонія” в проекті eTwinning, а також демонструвала приклади ефективних комунікативних проектів в умовах інформаційного суспільства. Вчитель ТСШ №3 Васько Ольга Ігорівна ділилася своїм досвідом участі у проекті “Транскордонне співробітництво” та розкривала ефективні способи мотивації учнів до вивчення іноземних мов через міжнародну соціалізацію. Вчитель ТСШ №5 Мариніна Ольга Іванівна знайомила вчителів з можливостями проекту “Міст до вищої освіти у Німеччині” та говорила про іноземну мову як засіб інтеграції в полікультурне суспільство. Вчитель ТСШ №3 Грода Галина Михайлівна розкривала особливості інтерактивного вивчення культурного та навчального досвіду української діаспори у США у співпраці з “Ridna shkola of Boston”. Вчитель ТСШ №3 Сагайдак Катерина Олександрівна поділилася корисними порадами щодо підвищення ефективності вивчення іноземних мов шляхом залучення учнів до проекту Erasmus+. Позитивний досвід участі у цьому проекті мають також учні ТСШ №5. Про це та про перспективи міжнародних проектів розповідала вчитель ТСШ №5 Погоріла Оксана Іванівна. Вчитель гімназії “Гармонія” Порохняк Наталія Тарасівна знайомила вчителів з особливостями Mystery Skype як формою комунікативного навчання. Справжньою родзинкою стала Skype зустріч з сербською вчителькою, яка на практиці показала вчителям, як можна зіграти в цю захопливу гру Mystery Skype.

          Комунікативна локація відзначилася своєю енергійністю, інтерактивністю та продуктивністю. Усі вчителі брали активну участь у різноманітних видах діяльності. Панувала доброзичлива та дружня атмосфера.

Міжнародні програми

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: