Dinternal Education Autumn Fest

       30 жовтня 2018 року у приміщенні ТСШ №3 відбувся семінар-тренінг  “Ефективне навчання англійської мови у середній школі відповідно до принципів компетентнісного підходу”.

       Дві сесії семінару пройшли надзвичайно продуктивно та насичено. З вітальним словом виступила методист з іноземних мов Турчин Оксана Миколаївна. Олена Калашнік, методист міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, розповідала про основні принципи композиції уроку та про важливість системності у плануванні збалансованих та змістовних уроків англійської мови, спрямованих на забезпечення високого рівня продуктивних навичок. Світлана Сорочинська, головний методист Dinternal Education, проводила майстер-клас із використанням цікавих та ефективних методів відпрацювання лексичного матеріалу з урахуванням діяльнісного підходу в середній школі.

          Наприкінці заходу відбулася лотерея, під час якої вчителі мали чудову нагоду виграти цінні подарунки. Світлана Малетич, методист Dinternal Education, організувала виставку навчальної літератури, на якій вчителі ознайомилися з методичними новинками. Усі учасники заходу отримали сертифікат участі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: