II семестр 2017-2018 н.р.

ЗВІТ

за II семестр 2017-2018 н.р.

про роботу методиста з іноземних мов Турчин О.М.

       У II семестрі 2017-2018 н.р. робота «Асоціації вчителів іноземних мов» зосереджувалась на вдосконаленні умінь та навичок щодо спрямування  освітнього процесу на досягнення результатів, якими є ієрархічно підпорядковані компетентності учнів, та на імплементації оновлених навчальних програм з іноземної мови, а також дотримання державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з іноземної мови. Для оптимальної реалізації поставлених завдань функціонувала інтерактивна школа «Сучасний вчитель. Нові професійні стандарти».

       17.01.2018 був проведений семінар-практикум на тему “ЗНО-2018. Listening: Challenge Accepted.” Методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education Світлана Малетич (м.Львів) знайомила вчителів міста з новаціями ЗНО-2018, а саме з особливостями сертифікаційної роботи у частині «Розуміння мови на слух». Був організований тренінг, на якому вчителі шкіл міста дізнались про багато сучасних ефективних методів розвитку аудитивної компетенції учнів старших класів, практикували свої навики та вміння у виробленні стратегій щодо виконання завдань, спрямованих на розвиток умінь сприймання на слух, а також отримали дієві поради з опрацювання завдання під час ЗНО.

       16.02.2018 відбулося засідання інтерактивної школи “Сучасний вчитель. Нові професійні стандарти”. Методист з іноземних мов Турчин О.М. висвітлила питання про базові компоненти Нової української школи та розвиток сфери освітніх можливостей для учнів та вчителів, що сприяють формуванню в учнів ключових принципів та компетенцій 21го сторіччя. Вчитель Тернопільської класичної гімназії Холоденко Т.В. ознайомлювала вчителів з особливостями програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу та розповідала про робочий простір платформи. Вчителі шкіл міста дізналися про переваги та можливості для учнів, вчителів та шкіл, які надає участь у програмі eTwinning.

       15.03.2018 працював Дискусійний клуб вчителів початкової школи та Клуб спілкування вчителів англійської мови. Для вчителів шкіл міста проводилися методичні тренінги в рамках форуму «Фестиваль нестандартних та дієвих ідей навчання англійської мови у сучасній українській школі». Про нові тенденції та ефективні засоби у сфері методики викладання англійської мови розповіли провідні методисти видавництва Pearson та Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education: Майкл Хадсон, Світлана Сорочинська, Генадій Білоус та Світлана Малетич.

       20.04.2018 відбулося засідання  «Педагогічної студії». Методист Турчин О.М. та провідний методист видавництва HUEBER  Іванна Голуб провели  семінар-практикум для вчителів німецької мови на тему “Тренування усного мовлення через вправи на автоматизацію на прикладі підручника Beste Freunde”. Методист ознайомила вчителів шкіл міста з особливостями сучасних комунікативних методів викладання іноземної мови та продемонструвала практичне застосування інноваційних методик для розвитку в учнів комунікативних умінь та навичок.

       26.04.2018 були проведені тренінги для Дискусійного клубу вчителів початкової школи та Клубу спілкування вчителів англійської мови. Композиція семінару: дві сесії; теми: “Формування компетенцій 21 сторіччя на уроках іноземної мови у початковій школі” та “ Як підготуватись до успішної здачі екзаменів? Особливості ЗНО. Use of English.”. Методист видавництва MM Publications в Україні Анна Гезь знайомила вчителів міста з особливостями та умовами формування в учнів компетенцій 21го сторіччя, демонструвала оптимальні способи, прийоми та техніки удосконалення умінь використання одиниць мовного інвентаря (лексики та граматики).

       04.05.2018 відбувся семінар-практикум для Клубу спілкування вчителів англійської мови на тему  “Урок англійської мови в Новій українській школі… З чого почати?” На семінарі виступила методист видавництва Express Publishing Наталя Ляшко. Вчителі шкіл міста отримали корисні поради щодо впровадження нових стандартів на уроці англійської мови у першому класі, ознайомилися з новітніми методами у галузі викладання англійської мови та різноманітними видами діяльності, які можна використати на уроці.

       16.05.2018 відбулося засідання інтерактивної школи “Сучасний вчитель. Нові професійні стандарти”. Методист з іноземних мов Турчин О.М. висвітлила питання про організацію, планування та запровадження у практику літніх мовних таборів, а також знайомила вчителів з методичними рекомендаціями щодо організації роботи у літньому мовному таборі. Заступник директора з навчально-виховної роботи ТСШ №5, вчитель англійської мови Погоріла О.І. ділилася досвідом роботи вчителів іноземних мов ТСШ №5 та розповідала про методику проектної діяльності під час роботи у літньому мовному таборі. Вчитель англійської мови гімназії “Гармонія” Порохняк Н.Т. на прикладі роботи вчителів гімназії інформувала про особливості організації літнього табору у закладах середньої освіти. Вчитель англійської мови ТЗОШ №14 Горішна О.М. презентувала свій досвід перебування на стажуванні в освітніх закладах Фінляндії та розповідала про переваги та недоліки фінської практики.

       21.04.2018 на базі ТЗОШ №28 відбувся конкурс для знавців англійської мови «Battle LalaEnglish”. Для учнів 1-8х класів були організовані конкурси, які відзначалися своєю комунікативною направленістю, різнобарвністю завдань, віковою доцільністю та динамікою. Такі заходи підтримуються з метою реалізації впровадження ідей нової української школи та  впровадження  в освітній процес активних форм роботи.

       21.05.2018 року у м.Київ відбулася підсумкова щорічна конференція eTwinning Plus. Учасниками конференції стали вчителі та директори шкіл, що виграли European Quality Label. Тернопіль представляли вчителі ТНВК №6 Кашуба Наталія, яка виграла відзнаку європейського взірця з проектом “Christmas mysteries», та вчитель гімназії «Гармонія» Турчин Оксана з такими ж відзнаками за роботу над проектами  “I Love My Town – the Meeting Point of Nature, Photo and Technology”, “Universal Children’s Day – Toy Exchange”, “Знать много языков – значит иметь много ключей к одному замку”.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Створити безкоштовний сайт або блог на WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: