Конференція eTwinning Plus

       21 травня 2018 року за сприяння Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, PSA Ukraine  та Європейської комісії у м.Київ відбулася підсумкова щорічна конференція eTwinning Plus.

       Конференція передбачала підведення підсумків щодо розвитку та успіхів програми в Україні у 2017-2018 н.р. та проектування дій у наступному навчальному році. З вітальним словом виступили головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Департаменту Оксана Коваленко та керівник програми eTwinning Plus Сергій Теплов. Усі присутні мали чудову нагоду відвідати корисні майстер-класи, а також обмінятися досвідом між учасниками програми.

   Учасниками конференції стали вчителі та директори шкіл, що виграли  European Quality Label. Місто Тернопіль представляли вчитель ТНВК №6 Наталя Кашуба, яка виграла відзнаку європейського взірця з проектом “Christmas mysteries” та вчитель гімназії “Гармонія” Оксана Турчин з такими ж відзнаками за роботу над проектами “I Love My Town – the Meeting Point of Nature, Photo and Technology”, “Universal Children’s Day – Toy Exchange”, “Знать много языков – значит иметь много ключей к одному замку”.

       Сподіваємося, що вчителі усіх шкіл міста продовжать свою активну діяльність у проекті eTwinning Plus, і наступного року делегація представників Тернополя на щорічній конференції зросте!

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: