Battle відбувся!

       21 квітня 2018 року на базі ТЗОШ №28 відбувся конкурс для знавців англійської мови, у якому приймали учні 1х-8х класів Тернопільських шкіл, а саме ТЗОШ №19, 20, 21, 22, 23, 28, ТСШ №29, ТКГ та початкова школа з поглибленим вивченням іноземних мов.

       У залі панувала дружня атмосфера. Організатори конкурсу (студія Lala English) розважали дітей інтерактивним спілкуванням із залом. Діти почувалися вільно та невимушено. Конкурси відзначалися своєю комунікативною направленістю, різнобарвністю завдань, віковою доцільністю та динамікою. Учні охоче брали участь у різноманітних випробуваннях, адже конкурс проходив у форматі справжнього батлу, де кожен учень відстоював честь своєї школи. Перевірка знань учнів з англійської мови – не ціль організаторів. Головним було показати дітям, що мовою можна користуватися на будь-якому рівні, навіть на початковому, і що  мовні бар’єри можна подолати, якщо створити для дитини зону психологічного комфорту.

 

       Після усіх випробувань переможцем Battle Lala English стала команда учнів ТСШ №29. Вітаємо переможців та усіх учасників конкурсу! Сподіваємося, що такі заходи мотивуватимуть наших учнів та сприятимуть розвиткові у них прагнень до вивчення англійської мови як засобу безпосередньої комунікації!

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: