Dinternal Education Fest

       15 березня 2018 року в Avalon Palace відбувся «Фестиваль нестандартних та дієвих ідей навчання англійської мови у сучасній українській школі». Захід відбувся за сприяння управління освіти і науки Тернопільської міської ради. Його організувало видавництво Pearson та Міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education.

       У роботі форуму взяли участь близько 300 вчителів та викладачів  англійської мови закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладів та коледжів міста та області.

       З вітальним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюра Леонід Олексійович.

       Про нові тенденції та ефективні засоби у сфері методики викладання англійської мови розповіли провідні методисти центру: Майкл Хадсон, Світлана Сорочинська, Генадій Білоус та Світлана Малетич. Учителі дізнались, як перетворити уроки для першачків у захопливу гру, як BBC відео мотивують тінейджерів до вивчення англійської мови, та як ефективно підготувати випускників до ДПА та ЗНО, особливо до нової для всіх частини ”Сприймання на слух”. Форум пройшов у жвавій інтерактивній формі.

 

       Майкл Хадсон відмітив та нагородив  переможців конкурсу “Hello from my hometown” – учнів ТЗОШ №11 та їхнього вчителя Бринь Аллу Вікторівну.

       Організатори заходу впевнені, що надихнули вчителів та викладачів на ще більш плідну роботу з учнями та студентами.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: