Наші учні – серед найкращих!

       5 березня 2018 року у посольстві Литви у Києві відбувався Фінал конкурсу ораторського мистецтва від Міжнародного університету LCC. У ньому прийняли участь переможці міських етапів, серед яких був і учень 11 класу ТЗОШ №11  Петро Бучинський.

       Варто зауважити, що ораторське мистецтво – це значно більше, ніж процес мовлення: ораторське мистецтво проявляє особистість, її відношення до певних речей, загальну ерудованість і володіння англійською мовою. Вдалий виступ вимагає зосередженості, вміння звертатися до слухачів, володіти власним тілом та голосом, а також підтримувати позитивну атмосферу у залі. Журі зважали на зміст промови і її оригінальність (в т.ч. підстави вірити, що учасник сам підготував свою промову), загальне розуміння теми учасником і його правильне використання англійської мови та такі аспекти, як інтонація, мова тіла, зоровий контакт і здатність втримати увагу аудиторії.

       Приємно усвідомлювати, що один з найкращих промовців – юний тернополянин! Вітаємо Петра Бучинського та його учителя Шафранську Ольгу Владиславівну з почесним III місцем! Великих перемог та надзвичайних здобутків у майбутньому!

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Створити безкоштовний сайт або блог на WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: