Нові підходи до навчання іноземних мов в умовах впровадження концепції Нової української школи. Проектні технології. eTwinning.

       16 лютого 2018 року в актовій залі ТКМЦ НОІМ відбулося засідання інтерактивної школи “Сучасний вчитель. Нові професійні стандарти”. Методист з іноземних мов Турчин Оксана Миколаївна висвітлила питання про базові компоненти Нової української школи та розвиток сфери освітніх можливостей для учнів та вчителів, що сприяють формуванню в учнів ключових принципів та компетенцій 21го сторіччя.

           Вчитель Тернопільської класичної гімназії Холоденко Тетяна Володимирівна ознайомлювала вчителів з особливостями програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу та розповідала про робочий простір платформи. Вчитель гімназії “Гармонія” Турчин Оксана Миколаївна демонструвала практичне використання платформи eTwinningLive та Twinspace.

         Вчителі шкіл міста мали чудову нагоду дізнатися про переваги та можливості для учнів, вчителів та шкіл, які надає участь у програмі eTwinning.

Семінар

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Створити безкоштовний сайт або блог на WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: