Методична скарбничка вчителя німецької мови Ятчук М.А.

       Ятчук Марія Андріївна, спеціаліст I категорії, працює викладачем німецької мови у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола та вчителем німецької мови у гімназії «Гармонія» – відокремленому структурному підрозділі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

         Ятчук М.А. – творчий вчитель. Зміст педагогічної діяльності вбачає у тому, щоб свою ерудицію, високу педагогічну й загальнолюдську культуру передати школярам, розвинути в них таланти й обдарування, сформувати уміння і навички вільного володіння німецькою мовою.

         Ятчук М.А. – талановитий педагог, що досконало володіє методикою викладання німецької мови та використовує сучасні досягнення методичної науки. Учитель активно застосовує метод організації та здійснення навчально-пізнавальної діяльності, методи стимулювання навчальної діяльності, методи контролю і самоконтролю у навчанні. Широко поширеними у її практиці є застосування нових педагогічних технологій, таких як: технологія особистісно-орієнтованого та розвивального навчання, інтерактивні технології кооперативного та колективно-групового навчання, технології навчальних проектів; застосовує інтерактивні практичні заняття з використанням мультимедійних презентацій, матеріалів Інтернет в процесі організації навчально-виховного процесу, створює та використовує інтелект-карти та комп’ютерні тестові завдання як інструмент узагальнення та систематизації знань. Особливу увагу учитель акцентує на впровадженні елементів неформального та інформального навчання заради максимальної ефективності комунікативної компетенції учнів. На уроках проводить різні форми групової  діяльності та взаємоконтролю, в ході навчально-виховного процесу постійно формує мотиваційний інтерес до способів навчальної роботи, самооцінювання та самоконтролю. Її діяльність зорієнтована на результати навчання. На всіх щаблях навчання німецької мови Ятчук М.А. залучає учнів до проектно-дослідницької діяльності на уроках і в позаурочний час, враховуючи особисті інтереси та запити кожної дитини.

З досвіду роботи

Конспект уроку

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Створити безкоштовний сайт або блог на WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: