Методична скарбничка вчителя англійської мови Гречкосій І.Є.

       Гречкосій Ірина Євгенівна, вчитель-методист, працює вчителем англійської мови у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 з  поглибленим вивченням іноземних мов.

       Методична проблема, над якої працює Гречкосій І.Є., присвячена визначенню шляхів підвищення якості знань учнів на основі проведення позакласних заходів та роботи з обдарованими дітьми  з використанням сучасних інформаційно – комунікаційних технологій. Актуальність методичних розробок вчителя не викликає сумніву, оскільки позакласна робота з іноземної мови має велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення. Ця робота не лише поглиблює і покращує  знання іноземної мови, але й сприяє розширенню культурологічного кругозору школярів, розвитку їхньої творчої активності, естетичного смаку і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.

            Вчителем проведена серйозна робота із визначення функцій зворотного зв’язку та імплементації інноваційних методів, що сприяють формуванню стійкої мотивації до вивчення іноземної мови, мовленнєвої культури, творчих здібностей, критичного мислення та самостійного аналізу. Важливим інструментом є застосування вчителем інформаційних та мультимедійних технологій, створення презентацій в програмному середовищі Microsoft Power Point, використанням ресурсів всесвітньої мережі Internet, електронних посібників.

             В якості основних моментів використовуваної Гречкосій І.Є. методології невід’ємною частиною є використання різноманітних методів, форм роботи, технологій, серед яких метод проектів, технологія дебатів, технологія рольових ігор, проблемне навчання, перехресні дискусії, імпровізації, гіпотетичні припущення зміни ролі чи поведінки персонажу від зміни статі чи факторів його існування. На уроках вчитель проводить різні форми групової діяльності та взаємоконтролю учнів. Її діяльність зорієнтована на результати навчання. Мотиваційною основою діяльності  педагога є пізнання. Вона організовує зустрічі з цікавими людьми,  носіями мови. Тісно співпрацювала з волонтером  Корпусу Миру Л.Еванс.

З досвіду роботи

Конспект уроку

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: